Görerek, Duyarak ve Deneyimleyerek Öğreten Modern Eğitim Materyalleri

Okul Tasarımcısı, kurulduğu ilk günden itibaren tasarımlarını gören ve bu tasarımlardan öğrenenleri düşünerek kişilerin öğrenme sürecini desteklemektedir. Bu amaçla PIXLORD‘un yardımı ile görerek, duyarak ve deneyimleterek öğreten eğitim materyalleri tasarlıyoruz. Her biri farklı üretim süreçlerine sahip olan lisans ve tescilli ürünlerimiz, okulların isteğine göre özelleştirilerek üretilebilmektedir. Aşağıda yer alan görsellere tıklayarak özel tasarımlı eğitim materyallerimizi inceleyebilir, dilerseniz buradan merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

özel ürünler

3 Boyutlu Periyodik Cetvel – 1

Kimya derslerinin vazgeçilmezi periyodik cetvel, koridor ve laboratuvarlara 3 boyutlu ve interaktif haliyle renk katıyor.

Ürünü İnceleyin

Atatürk Köşesi Tasarımları

Her okulun olmazsa olmazı Atatürk köşeleri, Okul Tasarımcısı farkıyla dilediğiniz şekil ve malzeme ile üretilmektedir.

Ürünü İnceleyin

Smart Wall / Akıllı Duvar

Okulunuzda sorduğunuz tüm sorulara cevap veren, hem de öğrenen bir duvar olsun istiyorsanız. Akıllı Duvar ile tanışın.

Ürünü İnceleyin

3 Boyutlu Periyodik Cetvel – 2

Derslikler ve koridorlar için öğrencilerinizle beraber uygulayabileceğiniz interaktif duvar tipi periyodik cetveli çok seveceksiniz.

Ürünü İnceleyin

Kalp Simülatörü

Görerek öğrensinler, dakikada 60-80 çarpma hareketini gerçek zamanlı olarak görebilmeyi sağlayan modern bir eğitim materyalidir.

Ürünü İnceleyin

Gezegenler ve Sesleri

Dünya dışı çalışmaların hızlandığı günümüzde öğrencileriniz, görsel ve işitsel deneyimlerle gezegenleri çok daha yakından tanıyacaklar.

Ürünü İnceleyin