Okula Özel Atatürk Köşesi Tasarımları

atatürk köşesi tasarımları #12

Ülkemizi düşman işgalinden kurtarıp bir birey olarak yaşadığımız bu ülkeyi cumhuriyet ile taçlandıran Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletini belli bir amaç etrafında toplayarak Milli Mücadelenin büyük bir zaferle sonuçlanmasını sağlamıştır. Bu zafer ile günümüz modern Türkiye’si inşaa edilmiş; özgür, demokrat ve başarılı bir toplum yaratılmıştır. İşte tüm bu sebeplerden dolayı ülkemizde yetişen ve Türk kültürünü alan her çocuğa Ulu Önder Atatürk ve bu topraklar için can veren her şehidimize saygı ve sevgi aşılamalı, onları özgür birey, demokrat ülke bilincinden uzaklaştırmamalıyız.

Devletimiz de yukarıda bahsettiğimiz konuda oldukça kararlı ve hassastır. Bu nedenle tüm devlet okullarında ve özel okullarda Atamız’ın ilke ve inkilaplarının, biz Türk gençlerine bıraktığı manevi mirasların anlatıldığı “Atatürk Köşesi” olarak adlandırılan alanların oluşturulmasını her türlü okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında zorunlu kılmıştır.

Okul Tasarımcısı olarak bizler de bu anlamda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma çabasıyla çalışmalarımızı sürdürüyor ve başvuruda bulunan her okulumuz için özel olarak Atatürk Köşesi tasarımları yapıyoruz.

Çok değerli okullarımız için yaptığımız Atatürk Köşesi tasarımları aşağıda örneklerle bulabilir, dilerseniz bizimle iletişime geçerek bu konuda beraber çalışma şartlarımızı öğrenebilirsiniz.

Çok Kampüslü Okullar İçin Atatürk Köşesi Tasarımları

UĞUR OKULLARI

atatürk köşesi tasarımları #1
atatürk köşesi tasarımları #2
atatürk köşesi tasarımları #3

Bahçeşehir Kolejleri

atatürk köşesi tasarımları #5
atatürk köşesi tasarımları
005

Okyanus Kolejleri

atatürk köşesi tasarımları #8
atatürk köşesi tasarımları #10
atatürk köşesi tasarımları #9

TED Atakent Kampüsü

atatürk köşesi tasarımları #14
atatürk köşesi tasarımları #12
atatürk köşesi tasarımları #13

Anaokulları İçin Atatürk Köşesi Tasarımları

ataturk_kosesi_16

Okul tasarımcısı olarak hazırladığımız bir çok çalışmamız, sektörde yer alan diğer firmalar veya tasarımcılar tarafından “İLHAM ALDIK” ibaresi ile kopyalanmakta ve çoğaltılmaktadır. Lütfen sizler bu satırları okuyanlar olarak benzer yaklaşımları ve tasarımlarımızı sizlere sunanları uyarın ve uzak durun.

Çünkü hiç bir şey orjinalki kadar güzel olamaz. Anaokulları için yaptığımız bu çalışmada bahsi geçen konu gibi bir çok firma tarafından kopyalanıp çoğaltılmıştır.

Orjinal tasarımın tarafımıza ait olduğunu açıkça beyan eder bu konuda tüm ziyaretçilerimizin hassasiyetini rica ederiz.

Hoşunuza gideceğini düşündüğümüz diğer tasarımlarımızdan.

atatürk köşesi tasarımları #16
atatürk köşesi tasarımları #17
atatürk köşesi tasarımları #15
ataturk_kosesi_19
atatürk köşesi tasarımları #18
atatürk köşesi tasarımları #19