Smart Wall / Akıllı Duvar

smart wall

Okul Tasarımcısı Akıllı Duvar / Smart Wall okul içerisinde yer alan herhangi bir duvar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Öğrenen yapısı ile öğrencilerin merak ettikleri konular hakkında kendilerine sesli olarak cevap verebilmektedir.

Öğrenciler tarafından sorulacak her hangi bir matematiksel işlemi, tarihsel bir bilgiyi veya gelişmeyi, şehrinizdeki hava durumunu yada gezilecek ören yerlerinin hepsinin cevabını akıllı duvar saniyeler içerisinde size verebilir. Tek yapmanız ona dilediğiniz soruyu sormak “Hey Duvar

Her okulun yardımcısı olacak ve öğrencilerin öğrenme sürecinde farklı bir deneyim sağlayacağına inanarak yarattığımız bu teknoloji ve duvar hakkında bilmek istediğiniz herşeyi sormak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Teknik ve Yazılımsal Bilgiler
Aradığınız bir çok şeyin cevabını size verebilecek olan SMART Wall, standart okul tasarımcısı duvar tasarımları kalitesi ile birlikte uygun olan ölçülerde hazırlanmış dayanıklı plastik malzeme içerisine entegre edilmiş, akıllı ve öğrenen elektronik devreler içeren yapılardan oluşmaktadır.

Sistem yüksek kaliteli ses sunabilen hoparlörleri de içinde barındırmaktadır.

Okulunuzun içerisinde yer alan internet ağına okulunuzun güvenlik politikalarına uyarak entegre olabilmektedir.

Sistem, belirlenen kelimelere göre filtre özelliğine sahiptir, bu özelliği ile okul içerisinde kargaşaya sebep olabilecek argo ve küfürlü sözler engellenebilmektedir.

Hukuki Bilgiler
Akıllı Duvar – Smart wall isimli ürünümüzün, Türk Patent Enstitüsü – Marka, Faydalı ve Endüstriyel Ürünler Patenti için başvuruları yapılmıştır. Kurum tarafından gelecek başvurusu sonucu beklenmektedir.
Tasarımımız, bilgi kaynağı olarak Google veri tabanını kullanmaktadır.

Akıllı Duvar / Smart Wall Uygulama Görselleri

Akıllı Duvar / Smart Wall Nasıl Çalışır ?