3 Boyutlu Gezegenler ve Sesleri

3 boyutlu gezegenler

Okul Tasarımcısı 3 Boyutlu Gezegenler ve Sesleri isimli ürünümüz okul içerisinde yer alan herhangi bir duvar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Duvar üzerinde güneş sistemimizdeki gezegenleri sırasıyla görsel olarak anlatırken duvar üzerindeki güçlü ses çıkışlarından da tercih edilen gezegenin, uzay sesi dinlemeleri sonucu çıkan ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

Her okulun yardımcısı olacak ve öğrencilerin öğrenme sürecinde farklı bir deneyim sağlayacağına inanarak yarattığımız bu teknoloji ve duvar hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sormak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Teknik ve Malzeme Bilgileri
3 boyutlu gezegenler ve sesleri duvarı Okul Tasarımcısı Duvarlarının sahip olduğu tasarım gücü ile duvar yüzeyinden 5 cm dışarıya çıkan gezegen görselleri ve altlarında yer alan ışıklardan oluşmaktadır. Ayrıca yüzeyinde ve her bir gezegenin altında yer alan tuşlarla yüksek kaliteli ses çıkışı sağlayan hoparlörlerde bu duvar ile birlikte teslim edilmektedir.

Hukuki Bilgiler
3 boyutlu gezegenler ve sesleri ürünümüzün, Türk Patent Enstitüsü – Marka, Faydalı ve Endüstriyel Ürünler Patenti için başvuruları yapılmıştır. Kurum tarafından gelecek başvurusu sonucu beklenmektedir.

Tasarımda kullanılan sesler NASA(National Aeronautics and Space Administration) kaynaklarından sağlanmaktadır.

3 Boyutlu Gezegenler ve Sesleri Duvar Uygulaması