Okul Tasarımcısı Logo

Okul Duvarları için 3 Boyutlu Periyodik Cetvel Çalışmaları

Okul Tasarımcısı, 3 Boyutlu çalışamalarında her geçen gün çok daha ileri ve üst seviyeye yükseliyor. Düşündüğümüz tasarım fikirlerini 3 Boyutlu Okul Duvarları olarak sergilemek adına ilk ürünlerimizden olan 3 Boyutlu periyodik cetvel hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki açıklamalardan edinebilirsiniz.

3 Boyutlu Periyodik Cetvel #1

3 Boyutlu Periyodik Cetvel

3 Boyutlu Periyodik cetvel #1 Paslanmaz çelik iskelet üzerine el yapıştırması 20’şer Santimlik Pleksi Kutulardan oluşmaktadır.

Her bir kutunun üzerinde İlgili elementin görseli, Element bilgileri, simgesi ve Elementin tüm özelliklerine erişebileceğiniz dilediğinizde özelleştirebileceğiniz QR kodlar bulunmaktadır.

QR kodlarının içeriğinin bulunduğu web sitesi ve içeriği tarafımızdan okullara hediye edilmektedir.

3 Boyutlu Periyodik Tablo #1 3 Metre’ye 120 cm boyutlarındadır. Nakliye ve gerekirse konaklama alıcıya aittir.

Ürünümüz, Türk Patent Enstitüsü – Marka, Faydalı ve Endüstriyel Ürünler Patenti ile (Patent No: 2017 05492) korunmaktadır.

Patent İhlalleri  Türkiye Cumhuriyet Mahkemelerince değerlendirilmektedir.

3 Boyutlu Periyodik Cetvel #2

periyod duvar 1 | Okul Tasarımcısı | Okul Duvar Posterleri

Laboratuvarlarınızda ve koridorlarınızda kullanabileceğiniz, teknolojik ve son derece görsel olan bu periyodik cetvel çok hoşunuza gidecek.

Duvardan 1 Cm dışarı çıkan 118 element kartının her birinde ilgili elementin standart bilgilerinin yanı sıra element’in görseli ve çok daha fazla detaya ulaşabileceğiniz QR kodlar bulunmaktadır.

3 Boyutlu Periyodik cetvel #2, İkibuçuk metre genişliğinde 120 cm yükseliğindedir.Tarafınızdan kolayca duvara uygulanabilir ve kullanılabilir.

Okul Tasarımcısı kalitesi ile hazırlanan ürün ile koridor ve laboratuvarlarınız olduğundan çok daha güzel bir görünüme sahip olacaktır.

Ürünümüzü kanalımız olan Okulumda.com adresinden satın alabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürün 4 iş günü içerisinde kargolanacaktır.

3 Boyutlu ve interaktif Periyodik cetveli nasıl ürettik, nasıl uyguladık. Tüm ayrıntıları ile özel olarak ilgilendiğimiz bu çalışma bizim için yeni ufuklara açılan bir kapı oldu. Artık bir çok çalışmamızda 3 Boyutunda gücünü kullanıyor. Duvarları canlandırmakla kalmıyor yeni bir boyuta da taşıyoruz.
Detaylar için www.okultasarimcisi.com adresini ziyaret edin.

Menü