Okul Tasarımcısı Logo
PROJELERİMİZ
Slider

TED Atakent Kampüsü Fen ve Bilim Koridoru Okul Posteri ve Tasarımları

Okul Duvar Giydirme | Okul Posterleri

TED ATAKENT Kampüsünün geneli için yaptığımız çalışmalar dışında 2. faz proje olarak aynı okulun lise bölümünde yer alan fen ve bilim koridoru için TED öğrencilerinin deneyerek, görerek ve eğlenerek öğrenebileceği birbirinden farklı okul posteri ve tasarımlar hazırladık.

Alan içerisinde Leonardo da Vinci, Tesla, Newton, Marie Cruie gibi birçok bilim insanının skeçlerine yer verirken, öğrencilerimizin ezber yapmadan öğrenebilmesi için metin ve formülleri duvarlarımızda işledik. 2 alanda yaptığımız özel 3 boyutlu çalışmalarla Periyodik cetvel ve Pisagor teoreminin yapısının çok daha rahat şekilde öğrenilmesini sağladık.

Vega Okulları Bahçeşehir Kampüsü Duvar Giydirme ve Okul Posteri

Vega Okulları Coğrafya Sınıfı Okul Posterleri

VEGA Okulları severek çalıştığımız bir okul, Atatürk Köşeleri dışında ilk kez tam bir projede beraber çalışma fırsatını yakalayabildik ve 43 tane duvarı canlandırdık. Her bir duvarda öğrencilerin görerek ve eğlenerek öğrenebileceği birbirinden farklı tasarımlar hazırlamaya gayret ettik.

Alan içerisinde yerli ve yabancı bir çok bilim insanın, sanatçının görselerini içeren okul posteri çalışmalarını zevkle hazırladık. Ülkemizin birbirinden güzel özelliklerini de duvarlara uyguladık  Onlar renklerin sihirli dünyasında alışagelmişin duvarlardan farklı bir okulda olmanın mutluluğunu yaşarken bizlerde onların gülen ve hayal eden zihinleriyle mutlu olduk. İyi gelecekler çocuklar…

Final Okulları Bostancı Kampüsü Okul Duvarı Giydirme ve Okul Posteri Çalışmaları

uygulama onizleme 1 | Okul Tasarımcısı | Okul Duvar Posterleri

Final Okulları’nın İstanbul Bostancı kampüsünde gerçekleştirdiğimiz projemizde toplam 8 duvar üzerinde çalıştık. Duvarların genelinde tasarladığımız temaya uygun olarak sanatçılar ve görseller uygun bir şekilde resmedildi ve uygulama alanlarında kullanıldı. Öğrencilerimizin ezberden ziyade eğlenerek öğrenmesi için çeşitli eğitici oyunları da tasarımlarımız içine dahil ettiğimiz okul posteri çalışmaları çok sevildi.

Kampüs genelinde geçerli olan temada hareketlilik ve renklerin canlılığı ön planda tutularak çalışıldı. Klasik ve modern sanat çizgilerini kullanarak zamanlar arası bir bağ oluşturulmasına özen gösterildi.

Sizde Okullarınızda benzer çalışmalar olsun isterseniz lütfen bizimle iletişim kurun. Projelerimizde kullandığımız bir çok eğitim materyali ve Okul Posteri ise Okulumda.com’da görülebilir.

Menü