Okul Tasarımcısı Logo
Slider
Okul Tasarımcısı

Okul Tasarımcısı bir PIXLORD markasıdır.

Hayal ettiğini, okulunuza özel tasarımlı okul posterleri

Okul Tasarımcısı, standartların üzerinde gerçekleştirdiği tasarımları ile eğitim sisteminde farklılık yaratmak için çalışıyor. Hayal gücünün ortaya çıkardıklarını, eğitim ve öğretimle birleştirerek; boş duvarları, eğitim ve eğlence dünyasına çeviriyor.Okul Posterleri denince akla ilk gelen Okul Tasarımcısı, siz değerli eğitmenler ve öğrenciler ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda; eğitim kurumunuzun değerine değer katıyor. Kullandığı 3 boyutlu ve yüksek kalite standartlardaki malzemeler ile sürekli değişebilen interaktif alanlar yaratıyor.

Okul Tasarımcısı’nın dünyasında her şey çok renkli, hareketli ve özel bir amaca yönelik. Bu nedenle, Okul Tasarımcısı’nın yarattığı her tasarımda; keyifli ve yepyeni bir dünya keşfedilebilir. Eğer siz de yeniliğin, canlılığın ve renklerin motivasyon gücüne inanıyorsanız; kurumunuza özel olarak hazırlanacak tasarımlar veya okul posterleri sayesinde, okulunuzun duvarlarını etkileyici birer tuvale dönüştürebilirsiniz.

okulumda | Okul Tasarımcısı | Okul Duvar Posterleri

Okul Tasarımcısı Kalitesi ile Okul Posterleri ve Aradığınız Eğitim Materyalleri

Okulumda.com, Okul Tasarımcısı tarafından tasarlanan çeşitli eğitim materyallerinin ve Okul Posterleri tasarımlarının satış ve dağıtım kanalıdır. Aynı zamanda zengin tedarik ağı ile eğlenirken öğreten materyalleri de bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle stem ve maker atölyeleri için hazırlanan materyallere de içerisinde yer vermektedir. Okulumda.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde PIXLORD ve Okul Tasarımcısı güvenini hissedebilirsiniz.

| Okul Tasarımcısı | Okul Duvar Posterleri

PIXLORD, araştırma, geliştirme ve üretim üzerine yeni dünyalar kuran bir dijital medya ajansıdır. Genellikle, ülkesinde yer alan kurum ve markalar için sabahtan akşama, akşamdan sabaha düşünür, toplar, tasarlar. Herşeyin başı özveri diye düşünür. PIXLORD, her gün toplantılar yapar ne yapabiliriz diye düşünür, planlar, tartışır. Ülkesine faydalı olabilecek ne varsa onu yapmaya çalışır.

PIXLORD, hergün gelişen ve ilerleyen teknolojiyi, mevcut kalıplarından çıkartıp farklı formlara sokmayı hedef olarak benimsemiştir.

Okul Tasarımcısı, PIXLORD güvencesi ile güncel teknolojileri takip ederek tüm çalışmalarında bu imkanları kullanmaktadır.

Menü