Okul Tasarımcısı Logo

Okul Tasarımcısı'nın 3 Boyutu Dünyasına Hoş Geldiniz. 3 Boyutlu Okul Turu Okulunuzu En İyi Şekilde Anlatmanızı Sağlar

Okul Tasarımcısı’nın yeni hizmeti 3 Boyutlu Okul Turları, 3D Görüntüleme sunum teknolojisi sayesinde artık okullarınızı, sergilerinizi ve özel alanlarınızı interaktif şekilde gezdirmek mümkün.
Herhangi bir yazılım gerektirmeyen, bilgisayar, tablet, telefon ve VR gözlük kullanılarak okulunuzu adım adım gezdirebilirsiniz.

3 Boyutlu Okul Turları, görüntüleme teknolojisi ile okullarınızın 3 Boyutlu görüntü ve mekanlarını internet sitenizde, sosyal medyada, WhatsApp ve e-posta ile paylaşmanıza olanak verir.

Ayrıca okulunuza oluşturulacak özel kod ile kartvizit, broşür, gazete/dergi reklamlarına ve billboard reklamlarında 3 Boyutlu alanlarınızı sergileyebilirsiniz. Okulunuzun vizyonunuzu ortaya koyacak bu harika teknoloji ile veli ve veli adaylarınıza okulunuzu, sergilerinizi veya toplantılarınızı gezdirebilecek, onların okullarınıza olan ilgisini arttırabileceksiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Okul Tasarımcısı 3 Boyutlu Görselleştirme Teknolojisinin Avantajları

Okulunuzun Güzelliğini 3 Boyutlu Sunun

guzel | Okul Tasarımcısı | Okul Duvar Posterleri

Görselleştirme teknolojimiz ile dilerseniz tüm okulunuzun detaylarını sunabilir. Özen ile hazırladığınız her yeri veli ve veli adaylarına gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.

Okulunuzun Eser ve Bölümlerini Anlatın

3 Boyutlu Okul Turları

Kullandığımız özel yöntem ile okulunuzdaki yerleri işaretleyebilir, önemli afiş veya duyuruları, heykelleri veya sanat eserlerini etiketleyip bilgiler verebilirsiniz.

Okulunuz Google Haritalarda Yer Alsın

harita | Okul Tasarımcısı | Okul Duvar Posterleri

Google ile yaptığımız iş birliği sayesinde hazırlamış olduğumuz 3 boyutlu görselleştirme, Google Haritalar üzerinde görüntülenebilir ve beğeni kazabilir.

Okulunuzda Ücretli Geziler Düzenleyin

Ücretli Okul Gezileri

Okulunuza özel hazırlanmış web sitesi ile, okulunuzdaki sergi, çalışma veya sunumları velileriniz olmayan kişilerede açın, hazırlanan sistem üzerinden ücretli biletler satın!

Okul Tasarımcısı'nın 3 Boyutlu Okul Turları Örneklerini İnceleyin !

Bahçeşehir Koleji İncek Kampüsü STEM Alanı

San Francisco Alt School

Rotterdam Erasmus Üniversitesi

Pensilvanya, Pitsburg Lisesi

Menü